прапор Украiни герб Украiни
Iванчукiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв
герб Iванчукiвська  прапор Iванчукiвська

Новини

Останній день табору

21 Червня , 2019

Закриття табірної зміни проходило яскраво та весело. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, іграх, вікторинах. В кінці свята відбулося нагородження самих здібних, талановитих, творчих та самих активних дітей зміни.  

Читати далi ...

Ізюмський краєзнавчий музей

20 Червня , 2019

 Екскурсія проводилась з метою розвитку пізнавальних інтересів дітей, культури поведінки у громадських місцях, ознайомлення з історичною та культурною спадщиною рідного краю та ознайомлення з людьми деяких професій .  

Читати далi ...

ДЕНЬ БАТЬКА

19 Червня , 2019

18 червня – день у таборі, коли до нас завітали татусі, бо цей день був приурочений до Дня батька. Діти разом з татусями прийняли участь у конкурсно – спортивній програмі « Тепло татусевих долонь». Програма складалася із різноманітних конкурсів та спортивних змагань між двома командами під керівництвом батьків.

Читати далi ...

«Зачіска моєї мрії»

12 Червня , 2019

У пришкільному оздоровчому таборі «Бджілка» Іванчуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов Фестиваль зачісок «Золотоволоска табору». З метою розвитку творчої особистості учнів, формування креативного мислення, сприяння всебічному розвитку особистості, виявлення задатків дизайнера було організовано конкурсно-розважальну програму «Зачіска моєї мрії». Головною умовою конкурсу було створення оригінальних образів та зачісок.                     

Читати далi ...

Обласна дитяча бібліотека

12 Червня , 2019

11.06 2019 було організовано екскурсію до міста Харків в обласну дитячу бібліотеку. З метою залучення дітей до активної читацької діяльності учням було запропоновано ряд пізнавальних завдань. Діти ознайомилися з відомими діячами культури Харківщини, відвідали читальний та абонентський  зали, приймали активну участь в конкурсах та вікторинах. А також побували в « Театрі  на колесах ».

Читати далi ...

Екскурсії

11 Червня , 2019

10.06. 19 року  ІІ загін побували на екскурсії у м. Ізюм в пожежній  частині. Діти отримали незабутнє враження. Учні побували на екскурсії на горі Крем’янець, пригадавши події ВВВ. А учні І загону організували в таборі ” День жахів”

Читати далi ...

« Казки Німеччини»

8 Червня , 2019

07 червня у таборі «Бджілка» було проведено цікавий захід на тему « Казки Німеччини» творчість братів Грімм. Діти із зацікавленістю переглянули відеосюжет змісту казки « Червона шапочка» та виконали улюблений фрагмент казки.

Читати далi ...

Творчість О. С. Пушкіна

7 Червня , 2019

06 червня в таборі  день був  присвячений творчості О. С. Пушкіна. Діти провели невеликий екскурс по життєвому і творчому шляху поета, переглянули короткометражний фільм « Солнце русской поэзии» , ознайомились з буктрейлером « Казки Пушкіна». Учням було запропоновано взяти участь у казковій вікторині та виконати ілюстрації до творів О. С. Пушкіна. День пройшов на позитиві,

Читати далi ...

День бантиків у таборі

5 Червня , 2019

Сьогодні день бантиків у таборі. Всі зібралися у залі, бантиків доволі. Почнемо розважатись. Та з бантиками гратись. В мене є бантик красивий І червоний є, і синій, Кожний день я їх міняю Під наряди підбираю, А сьогодні в мене свято, То і бантиків – багато!

Читати далi ...

« Моя країна-Україна».

4 Червня , 2019

04.06- в таборі було проведено інтерактивний форум на тему « Моя країна-Україна». Діти прийняли активну участь у вікторинах, відгадували загадки, змагалися в ораторському мистецтві. Їм було запропоновано перегляд відео презентації « Сім чудес України». А також незабутнє враження на учнів справила екскурсія до місцевого підприємства Іванчуківського ХПП.  

Читати далi ...