прапор Украiни герб Украiни
Iванчукiвська гімназія
герб Iванчукiвська  прапор Iванчукiвська

Новини

«Ідем з дитинства до Тараса»

10 Березня , 2021

У нашій гімназії  9 березня відзначають 207-у річницю від дня народження українського поета і художника, класика української літератури, мислителя Тараса Шевченка.            

Читати далi ...

Свято ВЕСНИ

9 Березня , 2021

Дорогі жінки, дівчата! Наші рідні і красиві! Кращого немає свята, Аніж те, що прийшло нині! Це для вас сніги розтали, Це для вас прийшла весна. Ви собою полонили Наші душі і серця. Тож лишайтесь завжди милі, Ніжні, щирі, чарівні, І розумні, і вродливі, І веселі, і прості!              

Читати далi ...

Велична, щедра і прекрасна мова.

23 Лютого , 2021

Мова – це історія народу. В ній відбито все його життя: Наший склад і звичаЇ, і побут З давнини й до нашого життя. Довго ти пригнічувалась, мово, – Промайнув тернистий довгий шлях, Доки стала мовою народу, Що звучить з любов”ю на вустах. Мово моя рідна, материнська! Ти співуча, ніжна і близька. Хай же дух незгасний

Читати далi ...

“Ми все бачимо”

21 Лютого , 2021

20 лютого згідно з Указом Президента в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. В цей день по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу.

Читати далi ...

“КОХАННЯ–“

16 Лютого , 2021

Зовсім небагато часу залишилося до свята, на яке з нетерпінням чекають усі закохані, – чуттєвого та романтичного Дня святого Валентина.            

Читати далi ...

“В єдності сила”

23 Січня , 2021

22  січня 2021 року відзначаємо 102 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років. В закладі з 18 по 22 січня проведено ряд заходів присвячених Дню Соборності України онлайн, а саме патріотичні ігри та вікторини, інформаційні презентації, години спілкування та перегляд відеороликів.

Читати далi ...

НОВИЙ РІК

28 Грудня , 2020

24 грудня до Іванчуківської гімназії    завітав Дід Мороз , Снігуронька та казкові герої з подарунками і теплими побажаннями.             

Читати далi ...

Хто він – загадковий охоронець вогнища святкового настрою

23 Грудня , 2020

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. За легендою, Святий Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників.

Читати далi ...

1 грудня

3 Грудня , 2020

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати: «Зі СНІДом покінчено!»

Читати далi ...

День пам’яті жертв голодоморів.

29 Листопада , 2020

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом. Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив

Читати далi ...