прапор Украiни герб Украiни
Iванчукiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв
герб Iванчукiвська  прапор Iванчукiвська

Новини

Урок доброти

3 Жовтня , 2019

З метою виховати у дітей гуманного ставлення до безпритульних тварин 2 жовтня було проведено годину спілкування: ” У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти. “Застосовуючи найрізноманітніші форми й методи, учні під керівництвом вчителя Маліченко С. Б. вчилися оцінювати власні дії, знаходити спільні рішення щодо проблем безпритульності тварин у своїй місцевості

Читати далi ...

День Миру

22 Вересня , 2019

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  І тому 21 вересня молодші наші школярі, приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Голуб миру у моїм вікні»,  прикріпивши паперові голуби на вікна школи, аби показати наскільки

Читати далi ...

Котляревський  українського слова.

10 Вересня , 2019

9 вересня 2019 року виповнилося 250 років від дня народження Івана Петровича Котляревського (1769-1838) Будеш, батьку, панувати, Поки живуть люди, Поки сонце з неба сяє, Тебе не забудуть. (Т. Шевченко) Учні Іванчуківської ЗОШ ознайомилися із життєвим і творчим шляхом письменника, переглянули відео «Моя Полтава Іван Котляревський» та буктрейлер « Енеїда», подивилися мультфільм « Пригоди козака

Читати далi ...

День Знань

3 Вересня , 2019

Ми всі одна велика родина. Ми – брати і сестри не по крові, а по духу. А ця школа – наша мати, що нас ростить, навчає, виряджає на незвідані шляхи-дороги, а потім чекає, щоб порадіти нашим успіхам і поспівчувати, коли трапляються невдачі. Ось і сьогодні школа світиться щастям, бо на її поріг вернулися діти.

Читати далi ...

Останній день табору

21 Червня , 2019

Закриття табірної зміни проходило яскраво та весело. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, іграх, вікторинах. В кінці свята відбулося нагородження самих здібних, талановитих, творчих та самих активних дітей зміни.  

Читати далi ...

Ізюмський краєзнавчий музей

20 Червня , 2019

 Екскурсія проводилась з метою розвитку пізнавальних інтересів дітей, культури поведінки у громадських місцях, ознайомлення з історичною та культурною спадщиною рідного краю та ознайомлення з людьми деяких професій .  

Читати далi ...

ДЕНЬ БАТЬКА

19 Червня , 2019

18 червня – день у таборі, коли до нас завітали татусі, бо цей день був приурочений до Дня батька. Діти разом з татусями прийняли участь у конкурсно – спортивній програмі « Тепло татусевих долонь». Програма складалася із різноманітних конкурсів та спортивних змагань між двома командами під керівництвом батьків.

Читати далi ...

«Зачіска моєї мрії»

12 Червня , 2019

У пришкільному оздоровчому таборі «Бджілка» Іванчуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов Фестиваль зачісок «Золотоволоска табору». З метою розвитку творчої особистості учнів, формування креативного мислення, сприяння всебічному розвитку особистості, виявлення задатків дизайнера було організовано конкурсно-розважальну програму «Зачіска моєї мрії». Головною умовою конкурсу було створення оригінальних образів та зачісок.                     

Читати далi ...

Обласна дитяча бібліотека

12 Червня , 2019

11.06 2019 було організовано екскурсію до міста Харків в обласну дитячу бібліотеку. З метою залучення дітей до активної читацької діяльності учням було запропоновано ряд пізнавальних завдань. Діти ознайомилися з відомими діячами культури Харківщини, відвідали читальний та абонентський  зали, приймали активну участь в конкурсах та вікторинах. А також побували в « Театрі  на колесах ».

Читати далi ...

Екскурсії

11 Червня , 2019

10.06. 19 року  ІІ загін побували на екскурсії у м. Ізюм в пожежній  частині. Діти отримали незабутнє враження. Учні побували на екскурсії на горі Крем’янець, пригадавши події ВВВ. А учні І загону організували в таборі ” День жахів”

Читати далi ...