прапор Украiни герб Украiни
Iванчукiвська гімназія
герб Iванчукiвська прапор Iванчукiвська

Як записати майбутнього першокласника до Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2020/2021 навчальний рік

 Шановні батьки!

                Відповідно до наказу МОН України від 16.04 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розпочинається прийом документів майбутніх першокласників на 2020-2021 навчальний рік.

Терміни прийому документів: з 04.05. по 29.05.2020 року

Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до школи. 

Подавати заяву про вступ до школи мають батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020/2021 навчальному році.

Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу на 2020/20201 н.р.:

 

 1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

 

 1. Паспорт одного з батьків дитини.

 

 1. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

 

 1. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

 ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

 

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання адміністрації школи  Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

 

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

 

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у “Карті профілактичних щеплень”  (форма № 063/о). “Карта профілактичних щеплень”, яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу адміністрації школи бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 

 1. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

– паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

– копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

– інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

 

/Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до школи/

 

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

–        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

–        Присутність дитини при наданні документів не є обов’язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

 1. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено. Пошта школи Ivanchukovka@gmail.com

Телефон 066 145 0411

 1. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме —  наразі невідомо.

Чекаємо вас!

У МОЗ нагадали, що учнів без щеплень можуть не допустити до навчання.

Календар щеплень

ПОРАДИ БАТЬКАМ!

Поради батькам | Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 

 1. Радійте Вашій дитині!

 

 1. Розмовляйте з дитиною спокійним голосом. Для дитини Ви — зразок мовлення, адже вона вчиться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи.Ваша дитина буде говорити так, як Ви.Малюк успішніше засвоює мову тоді, коли дорослі слухають його, спілкуються, розмовляють.Виявляйте готовність слухати. Якщо роль слухача Вас втомлює, якщо Ви поспішаєте, не забувайте: терпіння, виявлене в дошкільний період, суттєво полегшить ваші проблеми в майбутньому.

 

 1. Щодня читайте дитині. Розучуйте скоромовки, чистомовки.

 

 1. Приділяйте дитині якомога більше часу. Саме в дошкільні роки закладаються основи впевненості в собі та успішного спілкування поза сім’єю. Від рівня раннього мовленнєвого розвитку залежатиме подальший процес росту дитини в школі.

 

 1. Не забувайте, що мова та мовлення краще розвиваються в атмосфері спокою, безпеки та любові.

 

 1. У кожної дитини свій темперамент, свої потреби, інтереси. Поважайте її неповторність.

 

 1. Розвивайте основні лінії дошкільного дитинства — вміння  слухати, бачити, відчувати.

 

 1. Допомагайте дитині розвивати дрібну моторику м’язів руки, аби їй було легше опановувати письмо. Для цього необхідно вчити малюка вирізати, малювати, зафарбовувати, будувати, складати невеликі за розміром деталі, зображення. Навчіть дитину зав’язувати та розв’язувати вузлики.

 

 1. Забезпечуйте можливості та умови для повноцінної гри. Гра — це провідна діяльність дошкільника. Л.С. Виготський відзначав: «Чим краще дитина грається, тим краще вона підготовлена до навчання у школі».

 

 1. Допомагайте дитині осягнути склад числа. Немає необхідності¬, щоб вона механічно лічила до 100 і більше. Нехай рахує до 10-20, але особливо важливо розуміти і знати, з яких чисел складається 5 , а з яких — 7 тощо. Це є основою понятійного мислення, розуміння основ математики, а не механічного запам’ятовування.

 

 1. Працюйте над розвитком пам’яті малюка, його уваги, мислення. Для цього пропонується багато ігор, головоломок, задач у малюнках, лабіринтів тощо в різних періодичних та інших виданнях.

 

 1. Запровадьте в сім’ї єдиний режим і дотримуйтеся його виконання (обов’язково всі члени родини).

 

 1. Дитина повинна мати певне доручення і відповідати за його виконання.

 

 1. Необхідною умовою емоційно-вольового розвитку малюка є спільність вимог до нього з боку всіх членів родини.

 

 • Підтримайте в дитині його прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість в його шкільних справах і турботах, серйозне відношення до його перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового становища.
 • Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрінеться в школі. Поясніть їх необхідність.
 • Ваша дитина прийшла в школу, щоб вчитися, у неї може щось не відразу виходити, це природно. Дитина має право на помилку.
 • Складіть разом з дитиною розпорядок дня, стежте за його дотриманням. Не пропускайте труднощі, можливі у неї на початковому етапі оволодіння учбовими навиками. Якщо у першокласника, наприклад, є логопедичні проблеми, намагайтеся впоратися з ними на першому році навчання.
 • Підтримаєте дитину в його бажанні добитися успіху. У кожній роботі обов’язково знайдіть, за що можна його похвалити.
 • Пам’ятаєте, що похвала і емоційна підтримка («Молодець!», «Ти так добре впорався!») здатні помітно підвищити інтелектуальні досягнення дитини.
 • Якщо вас щось непокоїть в поведінці дитини, його учбових справах, не соромтеся звертатися за порадою і консультацією до вчителя або шкільного психолога.
 • Зі вступом до школи в житті вашої дитини з’явиться людина більш авторитетна, ніж ви. Це – вчитель.