прапор Украiни герб Украiни
Iванчукiвська гімназія
герб Iванчукiвська  прапор Iванчукiвська

Аналіз та завдання

Аналіз науково-методичної роботи із педагогічними кадрами

У 2019/2020 н. р. методичну роботу з педагогічними кадрами було націлено на реалізацію науково-методичної теми школи «Забезпечення якості освіти шляхом інноваційних підходів до навчання в умовах впровадження нових Державних стандартів».

З метою цілеспрямованої роботи та з метою забезпечення колективного управління науково-методичною роботою було створено методичну раду, до складу якої увійшли директор школи, заступники директора, керівники ШМО, вчителі.

Також було організовано роботу чотирьох методичних об’єднань учителів-предметників, яку спрямовано на вдосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вчителів, удосконалення методики проведення уроку.

З метою обміну досвідом роботи та підвищення педагогічної майстерності в кожному методичному об’єднанні протягом року було організовано взаємовідвідування уроків та проведення предметних тижнів.

 

Всю роботу з педагогічними кадрами у 2019/2020 н.р. було спрямовано на підвищення професійного та методичного рівнів кожного педагога, про що свідчить успішне проходження курсів підвищення кваліфікації та педагогічної майстерності.

 

У 2020/2021 н. р. адміністрації школи та керівникам ШМО необхідно звернути увагу на впровадження нових педагогічних технологій під час організації навчання та нетрадиційних форм проведення уроків, використання проектної технології та тестових завдань у формі ЗНО.

Також активізувати роботу ШМО у напрямі посилення науково-дослідницької роботи, урахувати в планах вивчення ефективного педагогічного досвіду та підготовку унів 4 класу до складання ДПА.